pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında yan almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) oyun süresince kırmızıışveriş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışveriş yapabilmek midein oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışveriş yapabilmek o denli kolaylık değildir. Çünkü bu konulemler dolar kuru üzerinden muamele örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda henüz aşkın silah gücü kabilinden hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu henüz çok oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere yan verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de yan verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içerisinde yan düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değkonutirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında yan düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok dikkat gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta oyun örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek midein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu yöntem hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek midein ötümlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her vakit bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan düzlük duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda yan düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi çetinlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu sözcük kabilinden görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç iletilmek veya bir nesneyi nişan iletilmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir konuin otomatik olarak örgülması fehvaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://otomasyonteknolojisi.name.tr/ https://toptankuruyemis.name.tr/ https://kisiselsosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://garantisuresi.name.tr/ https://game.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al puff bar satın al